ZŁOTY SPONSOR

a44acd9634eed398

invest

PARTNER MEDYCZNY

logo-SPONDYLUS

PARTNER STRATEGICZNY XIII BIEGU WENEDÓW

Lotto

NASI PARTNERZY

logo_ze_sloganem.cdr...

ck105-
Logo-ZOS

Logo PFNW

Wizytówka

KSE logo

PARTNER TECHNICZNY

4run - logo wersja full

 

Brooks

 

logo 6

SPONSOR

Logo-DMG

BEZPICZNE WAKACJE W MIEŚCIE

100 9347Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia organizowane w ramach BEZPIECZNYCH WAKACJI 2015. W tym roku proponujemy udział w otwartych zajęciach, wakacyjnych przygodach z LEKKOATLETYKĄ, TENISEM ZIEMNYM, czy CAPOEIRA. Zajęcia prowadzą instruktorzy naszego towarzystwa. Wszyskie szczegóły w harmonogramie.

  Zapisz się do biegów i nordic walking  

01.03.2015 - Bieg Tropem Wilczym - 1963m, 10km (atest PZLA)

24.05.2015 - XIII Międzynarodowy Bieg Wenedów - 1 mila, 10km (atest PZLA)

25.07.2015 - Bieg Herkulesa - 6km,  strona: www.biegherkulesa.pl

29.08.2015 - Koszaliński Bieg Górski - 5km, 15km

27.12.2015 - VII Koszaliński Bieg Sylwestrowy - 5km (atest PZLA)

GP1

NASZA REPREZENTACJA Z 17 MEDALAMI

J.Krauze K.Bułczyński-MP Toruń 2015W Toruniu w dniach od 27 do 28 czerwca br. odbyły się jubileuszowe - 25 Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce. Patronat nad imprezą objął Michał Zaleski - Prezydent Miasta Torunia oraz Jerzy Skucha – Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W zawodach uczestniczyło 379 zawodników, a w trakcie mistrzostw poprawiono aż 29 rekordów Polski oraz jeden rekord Europy w rzucie dyskiem, którego autorem był 105-latek – Stanisław Kowalski.

Spośród koszalińskich reprezentantów na szczególne wyróżnienie zasługuje Kazimierz Bułczyński, który w tym roku wszedł w nową kategorię wiekową – M85, gdzie podczas toruńskich zawodów aż sześciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Polski, a także tyle samo razy ustanawiał rekordy Polski. Pan Kazimierz, to utytułowany i wszechstronnie utalentowany sportowiec, który również ma na swoim koncie rekordy Polski w młodszych kategoriach wiekowych, ale co najważniejsze jako jeden z czterech Polaków jest posiadaczem rekordu świata w pięcioboju lekkoatletycznym, który ustanowił w Koszalinie w 2010 roku.

Więcej…
 
Spotkanie Klubu Biegacza

p1130569

Dnia 6 lipca br. (poniedziałek) wyjątkowo z racji wakacyjnego systemu działania klubu osiedlowego Przylesie o godzinie 17, a więc godzinę wcześniej odbędzie się majowe spotkanie Amatorskiego Klubu Biegacza KTTKF w klubie Przylesie przy ulicy Szenwalda 2. Serdecznie zapraszamy, nie spóźnijcie się.

Informacji udziela Prezes Klubu: Dariusz Jarosz  tel. 607 498 662

 
Miting Klubu Biegacza

Dnia 25 czerwca 2015 roku odbył się Miting Amatorskiego Klubu Biegacza. 21 osób stanęło do walki na 3 dystansach: 100m, 200m i 12-minutowym, czyli Teście Coopera. Pogoda dopisała, wiele osób pobiło życiówki, a w związku z tym, że znaczna część startowała na kilku dystansach mogło ich paść kilkanaście, a może i więcej. Zdjęcia zostaną załączone jutro, tymczasem oto wyniki:

Wyniki   Zdjęcia

 
II MISTRZOSTWA W AQUATHLONIE

TriathlonW dniu 5 lipca 2015 roku na terenie Wodnej Doliny w Koszalinie przeprowadzimy II Otwarte Mistrzostwa Koszalina w Aquathlonie. Zawody odbędą się w ramach II Festiwalu Pełnia Życia.Dystans do pokonania to 450 m pływania i 2,2 km biegu.Od wtorku ruszają zapisy. Ilość uczestników to 300 osób. 

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia zawodów, a zawodnicy na podium dyplomy. Udział bezpłatny !!!

 Do startu dopuszczeni zostaną dzieci od 10 roku życia, więc zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy. Pomiar czasu CHAMPIONCHIP, a wyniki na żywo w internecie i na ekranie na plaży. Zapraszamy do udziału.

Regulamin zawodów            Zapisy

 
BIEGALIŚMY W NEUBRANDERBURGU

p1130569

W dniach 12-14 czerwca 6-osobowa delegacja biegaczy z Koszalina, w tym 4 członków Klubu Biegacza przy KTKKF-ie wzięło udział w jubileuszowym 25 Tollenseseelauf w Neubrandenburgu, czyli naszym mieście partnerskim. Robert Kościelniak i Grzegorz Szymajda wzięli udział w półmaratonie, zaś Krzysztof Bogdanowicz i Dariusz Jarosz w maratonie. Pogoda czyniła bieg wielkim wyzwaniem, upał dosłownie zwalał z nóg. Ich wyniki można zobaczyć tutaj.

Zdjęcia

 
MITING LA ORAZ SPRZATANIE TRASY BIEGU

p1130344

Dnia 25 czerwca planujemy zorganizować nieco inną formę wspólnego spotkania biegowego na stadionie Bałtyku, ponieważ odbędzie się tam Miting Klubu Biegacza, podczas którego pobiegamy na kilku dystansach i pomierzymy życiówki na dystansach, na których na codzień nie startujemy. Póki co zaplanowane jest 100m, 200m oraz Test Coopera, niemniej gdy pojawią się chętni możliwe jest przeprowadzenie dodatkowych dystansów. Zaczynamy o godzinie 18 wspólną rozgrzewką.

Ponadto 30 czerwca, a nie jak pierwotnie planowano 23, odbędzie się inne spotkanie biegaczy, acz w nieco innym celu. We wtorek o 17 spotykamy się przy Parku Linowym Avana i wspólnie wyruszamy posprzątać trasę Biegu Górskiego. Bierzemy grabie, chęci i wspólnie oczyszczamy jeden z ciekawszych szlaków biegowych na terenie Góry Chełmskiej, by potem o 18:30 "przetestować" nowo oczyszczony odcinek.

 
ZA NAMI OSTATNIA EDYCJA LETNIEJ MILI

bbl12

W dniu 09.06.2015 odbyła się już ostatnia edycja - trzecia - Letniej Mili na stadionie Bałtyku Koszalin. Pogoda dopisała, było słonecznie i kilkanaście stopni. Idealna pogoda do biegania. Jak zwykle przybyło Nas liczne grono, tym razem około 40 osób, by zmierzyć się z dystansem 1 mili. Tradycyjnie zaczęliśmy od rozgrzewki, którą poprowadzili nasi trenerzy akcji BIEGAM BO LUBIĘ: Arkadiusz Kozak i Mateusz Witkowski, a następnie przystąpiliśmy do biegu. Ponownie biegliśmy w dwóch turach. W pierwszej turze wystartowali m.in. nasi najmłodsi uczestnicy - 6-letni Wojtek Sugier i 11-letnia Hania Mazurek. Brawo. Najszybciej wśród Pań pobiegła Małgorzata Kotara-Pałka, zaś wśród Panów bezkonkurencyjny był Mateusz Witkowski. Po biegu tradycyjnie zrobiliśmy rozbieganie.

A kolejne spotkanie sympatyków biegania już w czwartek o godzinie 18.30 na stadionie Bałtyk. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w zajęciach!

Wyniki III Letniej Mili    

 
Biegaliśmy w Trzebiatowie

P1090147

Dnia 6 czerwca br. liczna grupa biegaczy z Koszalina i okolic pobiegła w Trzebiatowie. Pogoda była wymagająca, niemniej wielu z nas udało się osiągnąć się dobre wyniki, stanąć na podium bądź zbliżyć do satysfakcjonujących rezultatów. Sam bieg miał niemałe zgrzyty organizacyjne, niemniej atmosfera nam dopisała.

Zdjęcia

 


BEZPIECZNE WAKACJE 2015

Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia organizowane w ramach BEZPIECZNYCH WAKACJI 2015. W tym roku proponujemy udział w otwartych zajęciach, wakacyjnych przygodach z LEKKOATLETYKĄ, TENISEM ZIEMNYM, czy CAPOEIRA. Zajęcia prowadzą instruktorzy naszego towarzystwa.

Harmonogram

RUSZYŁY ZAPISY DO BIEGU

bieg herkulesa4

    Zapisz się ...  

   FILM  2014